ФУДБАЛ: СРПСКА ЛИГА „ЗАПАД“ – Рађевцу бодови из Бајине Баште

Којић донео три бода

Изузетно важну победу у борби за опстанак у Српској лиги „Запад“ постигао је Рађевац протеклог викенда у Бајиној Башти, домаћу Слогу савладао је, у 21. колу, са 1:0 голом Уроша Којића у 65. минуту.

– Важна и потпуно заслужена победа. После конфузног првог полувремена у наставку смо заиграли много боље, играли смо своју игру и нисмо домаћину пружили прилику да угрози наш гол. У среду се у Крупњу састајемо са Слогом из Пожеге и надам се новој победи која би нас још више приближила сигурној зони. Неће бити лако јер Слога има добар тим, али даћемо све од себе да је савладамо – поручује Дејан Обадовић, тренер Рађевца.