У ГРАДСКОМ БИОСКОПУ – На репертоару два филма

У биоскопу Центра за културу „Вук Караџић“ Лозничани у уторак могу погледати цртани филм „Кикорики: Већ виђено“, редитеља Дениса Чернова. Филм је синхронизован на српски језик, а пројекција је од пет поподне.

У термину од седам увече на репертоару је домаћи филм „Олуја“ Милоша Радуновића који од премијерног приказивања 17. јануара бележи одличну гледаност, а за први викенд приказивања видело га је 30.000 гледалаца. У филму глуме Јово Максић, Златан Видовић, Марија Пикић, Новак Билбија, Давор Јањић, Славко Лабовић, Иван Вујић и други. Цена улазница је 350 динара.

С. П.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

Преузмите бесплатну апликацију ЛН за iOS уређаје на App Store или бесплатну апликацију ЛН за андроид уређаје на Google Play продавници!

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wordpress (0)
Disqus (0 )