НА ТУРНИРУ У ЛОЗНИЧКОМ ПОЉУ – У финалу Подриње и Дрина

Јуче су у Лозничком Пољу одигране полуфиналне утакмице Меморијалног турнира „Војислав Војо Радишић“. У првом мечу састали су се Дрина из Зворника и Младост из Прњавора. Дрина је била убедљивија и заслужено је славила са 5:2. Зворничани су оставили много бољи утисак. Играли су брзо, течно и створили много прилика од којих су пет реализовали. Младост се мучила и није много показала на овом мечу. Два гола постигли су у другом полувремену после грешака одбране Дрине и тако бар ублажили пораз. Стрелци за Зворничане били су Беговић, Благојевић, Марић, Васић и Цвијетиновић, док су голове за екипу из Прњавора дали Чолић и Нешковић.

У другом сусрету Подриње је савладало Будућност из Пилице са 1:0. Гол је из оправдано досуђеног једанаестерца постигао Васиљевић. Меч је прекинут због невремена после петнаестак минута игре у другом полувремену. Домаћин је био бољи, имао је неколико повољнх прилика за убедљивије вођство.

– Задовољан сам игром и залагањем играча. Из меча у меч напредујемо, играмо све боље и надам се да ћемо тако играти и у првенству. Очекујем добру утакмицу против Дрине. Потрудићемо се да пехар остане у Лозничком Пољу, мада ће то бити веома тешко учинити против одличних Зворничана. Било би лепо да навијачи дођу у великом броју, сигурно је да ће видети занимљиву утакмицу. Ми ћемо дати све од себе да одиграмо најбоље што можемо у овом тренутку  – поручује Драган Церовац, тренер Подриња.

У борби за треће место од 16 часова састаће се Младост и Будућност. Финале је на програму у 18 часова, а снаге ће одмерити Подриње и Дрина.