ВРЕМЕ – Последњи дан лета

ВРЕМЕ – Последњи дан лета

У лету данас можете уживати све до вечерас у 21.21 када на северној полулопти почиње јесен. Нажалост, дан ће бити све, само не летњи. Према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, данас је у нашем крају могућа киша, а највиша дневна температура биће хладних 16 Целзијуса.

Сутра ће бити мало топлије, до 19, а биће могући пљускови. Од петка до недеље претежно сунчано уз температуру која расте од 24 у петак до 28 степени у недељу. До краја месеца требало би да се задржи топло и, углавном, претежно сунчано време.

Биометеоролошке прилике релативно су повољне за већину хроничних болесника, а опрез се саветује цереброваскуларним, срчаним и нервно лабилним болесницима. Метеоропате могу имати главобољу и смањену концентрацију.

ЛН

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ОБЕЛЕЖЕН ДАН ОПШТИНЕ КРУПАЊ – Резултати за понос

ПРИВРЕМЕНЕ МЕРЕ У ФУДБАЛСКОМ САВЕЗУ ЛОЗНИЦЕ – Привремени орган расписује изборе

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу

data-matched-content-ui-type=”image_card_stacked” data-matched-content-rows-num=”4,2″ data-matched-content-columns-num=”1,2″

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wordpress (0)
Disqus ( )