НА ПОЧЕТКУ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ – Градоначелник посетио породицу Фрајтовић

НА ПОЧЕТКУ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ – Градоначелник посетио породицу Фрајтовић

Градоначелник Видоје Петровић посетио је данас у Липничком Шору породицу Фрајтовић са четворо деце којима је уручио новчану помоћ и школски прибор.


Он им је пожелео срећан полазак у школу, да им школски дани буду испуњени учењем, игром и дружењем, да буду здрави и да са лакоћом стичу нова знања у посебним условима школовања у складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом .

Породица Фрајтовић има тројке, дечака и две девојчице, који полазе у први разред основне школе и ћерку која се ове године уписала средњу школу, а ово је још једна посета у оквиру активне популационе политике која се већ годинама уназад спроводи на територији града Лознице – саопштено је из кабинета градоначелника.

Фото: Г. Петровић

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ВЛАДА ЗА ПОВИШИЦУ МИНИМАЛЦА – Послодавци условно прихватају

ПОЧЕЛА ШКОЛСКА ГОДИНА – Под маскама у клупе

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу.

data-matched-content-ui-type=”image_card_stacked” data-matched-content-rows-num=”4,2″ data-matched-content-columns-num=”1,2″

Категорије
Подели чланак

Коментари

Wordpress (0)
Disqus ( )