ОПШТА БОЛНИЦА И ДОМ ЗДРАВЉА – Преминуо пацијент из Малог Зворника

ОПШТА БОЛНИЦА И ДОМ ЗДРАВЉА – Преминуо пацијент из Малог Зворника

У Општој болници у Лозници у суботу је преминуо  ковид пацијент 1932. годиште из  Малог Зворника који  је имао и више придружених болести.


У Тријажном центру Дома здравља “Др Миленко Марин” у петак и у дане  викенда, прегледана су 134 пацијената, а у амбуланти Инфективног одељења 49, од којих је шеснаесторо дошло први пут. Урађена су 142 рендгенска снимања плућа, док је  на болничком лечењу задржано једанаест пацијената, нико није упућен у другу здравствену установу.

Апелује се на грађане да се и даље придржавају прописаних заштитних мера, да носе маску, држе одстојање и воде рачуна о хигијени.

ЛН

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ЗАВОД ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ – Двоје новозаражених у округу

ПОМЕРЕНА СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ГРАДА – Конституисање сутра

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу.

дата-матцхед-цонтент-уи-тyпе=”имаге_цард_стацкед” дата-матцхед-цонтент-роwс-нум=”4,2″ дата-матцхед-цонтент-цолумнс-нум=”1,2″

Категорије
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус (0 )