ЖУТИ МЕТЕО АЛАРМ –  Поподне пљускови

ЖУТИ МЕТЕО АЛАРМ –  Поподне пљускови

Ако је некоме киша недостајала, имаће три дана да га мине жеља. Данас (23. јул), сутра и прекосутра, према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, очекују нас поподневни пљускови праћени грмљавином. Управо због грмљавине упаљен је жути метео алалрм.


Температура, кажу метеоролози, неће много пасти, данас и сутра биће 28 степени, а у суботу 26. Вредност индекса УВ зрачења данас ће бити врло висока – девет, али ће то потрајати док се облаци не надвију.

У недељу и понедељак враћа се сунце, биће претежно сунчано, а температура ће се вратити на 28, односно, првог раднох дана наредне седмице, на 29 Целзијуса.

Данашње биометеоролошке прилике могу изазвати одређене тегобе код астматичара и срчаних болесника. Метеоропате могу осећати главобољу и бити поспане и нерасположене.

Н. Т.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ОПШТА БОЛНИЦА ЛОЗНИЦА И ДОМ ЗДРАВЉА – Шеснаест новооткривених упала плућа

ПРЕДУЗЕЋА И ПРЕДУЗЕТНИЦИ У ДОБА КОРОНЕ – Привреда издржала први удар

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу.

data-matched-content-ui-type=”image_card_stacked” data-matched-content-rows-num=”4,2″ data-matched-content-columns-num=”1,2″

Категорије
Подели чланак

Коментари

Wordpress (0)
Disqus ( )