У ЛАМЕЛАМА – Плануо електроорман

У ЛАМЕЛАМА – Плануо електроорман

У једној од зграда у Ламелама, у улазу број 6, данас (7. мај) нешто после 18 часова избио је пожар који је угашен брзом интервенцијом лозничке ватрогасно-спасилачке јединице.

Према незваничним информацијама са лица места, пукла је цев хидранта, а када је вода пробила у електроорман, који се налази у ходнику на првом спрату зграде, дошло је до споја и пламена. Струја је одмах искључена, а на лицу месту били су радници суседне ЕД Лозница и ЈП ”Водовод и канализација” који су искључили струју, односно прекинули доток воде.

Долазак ватрогасаца и дим узбунили су станаре од којих су многи изашли испред зграде да сачекају завршетак њихове интервенције. Тренутно у згради нема струје и утврђује се обим штете.

Т.М.С

ПРОЧИТАЈТЕ И…

У ЛОЗНИЦИ – Почиње и локални аутобуски превоз

ЗАВОД ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ, ШАБАЦ – Двадесет и двоје излечено

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу.

data-matched-content-ui-type=”image_card_stacked” data-matched-content-rows-num=”4,2″ data-matched-content-columns-num=”1,2″

Категорије
Подели чланак

Коментари

Wordpress (0)
Disqus ( )