
ЛН – Поштовани читаоци
Од када су ваше и наше Лозничке новости угледале светлост дана 21. марта 2008. године, данас (17. април) први пут нећете моћи да нађете свој примерак новина на киосцима. Због организације рада штампарије и продуженог полицијског часа, који ће трајати данас од 17 часова па до уторка у пет ујутро, овај број новина било је могуће припремити само у ПДФ издању.
Нисмо имали никакву дилему да ли прескочити број или га издати на овај начин. Новине, као и представе, морају да иду и да нађу свој пут до читалаца у свим ситуацијама, а нарочито као у оваквој када су најнеопходније правовремене и тачне информације од јавног значаја. Број ће бити бесплатно доступан свима преко сајта issuu.com.
Уколико вам се допадне идеја да добијате ЛН у овом издању на вашу имејл адресу, јавите нам се на marketing@loznickenovosti.com и loznickenovosti10@gmail.com да се договоримо.
Желимо вам добро здравље и сваку срећу. Читајте ЛН и пратите најновије вести на нашем порталу.
ПРОЧИТАЈТЕ И…
У ЛОЗНИЧКОМ ПОРОДИЛИШТУ – За седам дана четири пара близанаца
УХАПШЕН МЛАДИЋ – Осумњичен за убиство
Пратите нас и на фејсбуку, инстаграму и јутјубу.
data-matched-content-ui-type=”image_card_stacked” data-matched-content-rows-num=”4,2″ data-matched-content-columns-num=”1,2″