
ОДБОЈКА: ПРВА ”Б” ЛИГА – Вредна победа Лознице
Утакмица 15. кола Прве ”Б” лиге између Лознице и Топличанина, одиграна синоћ (8 март) у хали ”Лагатор”, донела је преко потребну победу домаћој екипи од 3:0. Домаћи су први сет добили са 25:16, у другом је било најнеизвесније – 25:22, и у трећем 25:17.
У наредном колу Лозница ће у недељу гостовати Борцу у Параћину, водећем тиму лиге, па је очекује изузетно тежак меч. До краја првенства остала су три кола, а у последња два Лозничани ће играти код куће са Косовском Митровицом и у гостима са екипом Ужица.
После 15. кола Лозница је осма, а испод ње су Баваниште и Ужице. Борба за опстанак се наставља и сигурно је да ће до краја бити неизвесна.
Н. Т.
ПРОЧИТАЈТЕ И…
ИЗ АЛБУМА “СА ЛОЗНИЧКЕ КАЛДРМЕ” – Лавина сећања и носталгије
ФУДБАЛ: СРПСКА ЛИГА ”ЗАПАД” – Лозница се оклизнула на белој тачки
Пратите нас и на фејсбуку, инстаграму и јутјубу.
data-matched-content-ui-type=”image_card_stacked” data-matched-content-rows-num=”4,2″ data-matched-content-columns-num=”1,2″