РЕАГОВАЊЕ ДВЕРИ НА ИЗБОРЕ У МЗ – Немате подршку грађана

РЕАГОВАЊЕ ДВЕРИ НА ИЗБОРЕ У МЗ – Немате подршку грађана

Поводом избора за савете месних заједница у Лозници данас (3. децембар) се огласио потпредседник Извршног одбора и председник Градског одбора Двери  Славиша Милетић, оцењујући у саопштењу за јавност да су ти избори још једна потврда оправданости одлуке опозиције о бојкоту предстојећих парламентарних избора.

Како је навео „ у јучерашњој изјави  градоначелника застрашујуће “боде очи” бројка која говори у прилог “победе” СНС  са 97.12 одсто гласова бирача  што потврђује шизофрено стање у ком се налази целокупна гарнитура, мотивисана само личним интересима. Намеће се закључак да су бирачи препознали намере странке на власти и да су на изборе изашли углавном они који су били под великом присилом. Сведочења мање групе бирача, који су до последњег дана веровали да се на овај начин може било шта променити, говоре о томе да су на бирачким местима забележене бројне неправилности. Почев од паралелних спискова (раније виђених на многим локалним изборима), па све до агитатора који стоје испред бирачких места и сада већ незаобилазног фактора, момака који глуме батинаше, а све у циљу застрашивања неопредељених бирача’’, истиче се у саопштењу у којем се, између осталог сугерише и на одговорност власти за подељеност и појачане тензије у друштву, као и да излазност бирача од 21 одсто указује да власт у Лозници више нема подршку грађана.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

У ЛОЗНИЧКОМ БИОСКОПУ – Филм о Диани Будисављевић

БЕЗБЕДНОСТ У ШКОЛАМА – Закључати врата у току наставе?

дата-матцхед-цонтент-уи-тyпе=”имаге_цард_стацкед” дата-матцхед-цонтент-роwс-нум=”4,2″ дата-матцхед-цонтент-цолумнс-нум=”1,2″

Категорије
Подели чланак

Коментари

Wордпресс (0)
Дисqус ( )