КАРАТЕ: ”ТУЗЛАНСКИ ПОБЕДНИК” – Низ медаља шампионима

На трећем карате турниру ”Тузлански победник”, одржаном у том граду протеклог викенда, каратисти КК Шампиони из Бање Ковиљаче освојили су пет медаља, од којих су три златне, а две бронзане. Златна одличја из Тузле су понели Милан и Бранкица Неговановић и Вукашин Владић, а бронзана Валентина и Марко Вукашиновић.

На овом турниру злато је освојила и Вања Николић, такмичарка малозворничких Шампиона са Дрине док се бронзаном медаљом окитио Филип Томић из истог клуба.

Турнир је окупио скоро 50 клубова из пет земаља и близу 540 такмичара.

Тијана Мијаиловић, каратисткиња Шампиона, наступила је протеклог викенда на 12. Међународном турниру ”Ужички победник” и освојила златну и сребрну медаљу у катама. И каратисти Шампиона са Дрине освојили су медаље, Богдану Неговановићу припала је златна, а Нини Сокић бронзана.

На  Међународном турниру ”Пантери опен”, одржаном у недељу у Будисави, три златне и бронзану медаљу освојили су такмичари Шампиона. Милан и Бранкица Неговановић и Марко Вукашиновић окитили су се златним медаљама, а Жељана Радојчић бронзаном. Три златне медаље припале су такмичарима малозворничког клуба. У изузетно јакој конкуренцији, после четири убедљиве победе до злата је дошао Богдан Неговановић, а златна одличја припала су и Вањи Николић и Лазару Говедарици.

На овом турниру учествовало је више од 350 такмичара из тридесетак клубова из Србије, Хрватске и БиХ.