КОШАРКА: ПРВА ЖЕНСКА ЛИГА СРБИЈЕ – Лозница савладала Бор

Тешко, али заслужено Лозница је вечерас у хали УФК ”Лагатор” у 12. колу остварила нову победу против борбене екипе Бора (75:70). Мучиле су се Лозничанке до 35. минута, гошће су тројкама и добром одбраном одржавале минималну предност, а онда су у последњих пет минута прорадиле Анђела Радовић и Јасмин Мекрој и ствари су дошле на своје место. Минут пре краја Лознца је водила са десет поена предности, а кошаркашице Бора успеле су да смање разлику, али не и да преокрену резултат.

Била је ово нешто слабија партија домаћег тима, али важно је да су успеле да остваре вредну победу. Протекле седмице Лозничанке су, због проблема са стомачним вирусом, имале само један тренинг што се и осетило на мечу, посебно у првом полувремену.

После ове победе Лозница се налази на петом месту са 19 бодова.

Наредне суботе Лозничанке путују у Шабац где ће одмерити снаге са истоименом екипом.