Фудбал – полуфинале Куп-а ФС западне Србије – РАЂЕВАЦ НИЈЕ УСПЕО

У среду је у Шапинама одигран полуфинални меч ФС западне Србије  између истоимене екипе и Рађевца из Крупња. Победио је домаћин са 4:0 и пласирао се у финале.

–  Док смо имали снаге играли смо одлично. У првом полувремену и двадесетак минута наставка били смо много бољи. Имали смо више прилика и требало је да водимо са 4:1. У последњих 25. минута платили смо данак жестоком ритму у протеклих месец дана. Одиграли смо осам утакмица и стигао нас је умор. За само 15 минута примили смо четири гола и тако се опростили од даљег такмичеwа. Жао ми је што нисмо прошли даље, али, истовремено сам и веома задовољан оним што смо постигли у Куп такмичењу. Није мала ствар стићи до полуфинала Куп-а ФС западне Србије – каже Дејан Обадовић, тренер Рађевца.

Финале Куп-а западне Србије на програму је у среду 31. маја када ће се у Чајетини састати домаћи Златибор и Шапине.