Фудбал: Српска лига “Запад” – НОВИ ПОРАЗ ЛОЗНИЦЕ, ШАПИНАМА СВА ТРИ БОДА (ВИДЕО)

Не иде, па не иде. У дуелу са искусном екипом Шапина Лозница је доживела шести узастопни пораз (2:1). Играли су Лозничани много боље него на претходним утакмицама, али, нажалост, резултат је и овог пута изостао. Нападали су свих деведесет минута и заслужили су бар бод. Од старта су кренули агресивно и то им се у 15. минуту исплатило. Лукић је одлично прошао по десној страни, још боље центрирао, а у шеснаестерцу гостију сјајно је реаговао Ненад Ђурић  и то је било 1:0 за Лозницу.  Шапине су до изједначења дошле у 19. минуту после грешке домаћег тима. Сремчевић је са пет метара погодио мрежу домаћина и тако поравнао резултат. Наставила је Лозница атаке ка голу Шапина и просто је невероватно шта је у 25. минуту промашио Миловановић. Ђурић је убацио лопту у шеснаестерац, мрежа гостију била је празна сви на стадиону очекивали су ново вођство домаћих, али Миловановић је са четири метра шутирао поред гола. Овај промашај у наставку је скупо коштао Лозницу. Само  што је почело друго полувреме гости су постигли други гол (46. минут). Екипа Шапина је извела корнер, Гордић је одлично шутирао главом и то је било 2:1 за госте. До краја утакмице фудбалери Лознице кидисали су ка голу гостију, било је више прилика, али не и голова. Много искуснији гости бранили су се и на крају одбранили.

Лозничани су тако још више погоршали ионако тешку ситуацију. Предстоји им меч са Железничаром у Лајковцу. И једнима и другима бодови су неопходни па ће то бити тежак и неизвестан меч.

Нису Лозничани имали среће против Шапина, али ни судије нису биле на висини задатка. У више наврата оштетиле су екипу Лознице.