РУКОМЕТ (ЖЕНЕ) – ПРВА ЛИГА “ЦЕНТАР” – ЛАКО ДО БОДОВА

zrk

Рукометашице Лознице града сигурном игром лако су дошле до бодова у мечу са београдским Слодесом. Славиле су са 33:21, а победа је могла бити и убедљивија.

– Била је то добра утакмица и наша лагана победа. Меч смо од почетка држали под контролом и заслужено смо освојили бодове. У другом полувремену играле су младе рукометашице и у потпуности су оправдале очекивања – каже Милан Недељковић, тренер Лозничанки.

Остали резултати 17. кола: ОРК Београд – Пожаревац 33:34, Милениум – Слога 30:36, Вождовац – Медицинар 27:41, Топчидер – Кучево 11:46 и Раднички – Млади радник 18:19.

Медицинар је први са 29 бодова, Слога је друга са 27, на трећем месту је Лозница град са 25, четврто је Кучево са 23 бода. Вождовац на петом месту има 22 бода, Пожаревац је шести са 20, Топчидер је седми са 18, ОРК Београд на осмом месту има 12, девети је Раднички са 9 бодова. Десети је Милениум са 8 бодова, на једанаестом месту је Млади радник са 6, а последњи је Слодес са 5 бодова.

За викенд ће бити одиграни мечеви 18. кола. Лозничанке ће сутра угостити екипу ОРК Београда.

– Очекујем добру утакмицу и нашу победу. Биће то прилика да младе рукометашице добију већу минутажу – поручује Недељковић.

Утакмица ће бити одиграна сутра у хали “Лагатор”, а почеће у 18 часова.

У осталим мечевима састаће се: Пожаревац – Вождовац, Слога – Слодес, Млади радник – Милениум, Медицинар – Топчидер и Кучево – Раднички.