ФУДБАЛ (Ж): ДРУГА ЛИГА ’’ЗАПАД’’ – Потукле и Пазар

ЖФК Лозница наставља пут ка Првој лиги сигурним корацима, протеклог викенда у Новом Пазару је са 6:1 потучен домаћи Пазар. Три гола постигла је Тамара Лукић, два Сања Матић, а један Ана Тешић.

Домаћи тим први је затресао мрежу, већ у седмом минуту, али више од тога девојке нису могле против фудбалерки Лознице које чврсто држе врх табеле. Једанаест минута касније Матићева поравнава резултат, а онда су мреже мировале до краја полувремена. У наставку меча Сања постиже други гол и наговештава исход утакмице, одмах затим Лукићева погађа, у листу стрелаца уписује се Тешићева, а онда Тамара још два пута тресе мрежу.

У суботу Лозничанке дочекују последњепласирано Јединство Путеви, екипу која је без бодова, па је једино питање колико ће голова домаће постићи.

Лозница је прва са 24 бода, а први пратилац је Пожаревац са 18. До краја првенства обе екипе одиграће по четири утакмице.