ФУДБАЛ: ПИОНИРСКА КОЛУБАРСКО-МАЧВАНСКА ЛИГА – Убедљиви у Крупњу

Пионирска селекција Лознице била је боља у комшијском дербију са Рађевцем, одиграном јуче у Крупњу, славила је са 5:1. Вељко Павловић је наговестио победу поготком у 11. минуту утакмице, али је Никола Матић седам минута пред крај полувремена поравнао резултат. Други део игре лоше је почео по домаће, Небојша Лазаревић затресао је мрежу у 53. минуту, а у 59. је већ било 3:1, гол је постигао Стефан Петровић. Лазаревић поново погађа средином другог полувремена, а Петровић убрзо поставља коначан резултат.

Ово је трећа победа заредом зелено-белих пионира у локалним, односно комшијским дербијима, у прошлом колу су са 2:1, на помоћном терену ’’Лагатора’’ савладали лознички Респект, а претходно са 9:0 љубовијску Дрину.

Са 3:0 Респект је јуче, на свом терену, головима Уроша Максића и Луке Алексића, један је био ауто-гол, победио упско Јединство. Раднички из Клубаца и Дрина били су слободни.

За викенд ће Рађевац дочекати Респект, Дрина ће на свом терену играти са Будућност Крушиком, а Раднички ће у госте Савацијуму. Лозница ће бити слободна.

У суботу је пионирска селекција Лознице у Окружној лиги са 2:1, на помоћном терену ’’Лагатора’’ савладала Млади Борац из Дубља, голове су постигли Владимир Поповић и Вукашин Пуљезевић за домаће и Александар Ђурић за госте.