У ВУКОВОМ ДОМУ КУЛТУРЕ – Изложба слика Марије Ристановић

У Галерији „Мина Караџић“, у Вуковом дому културе, сутра ће бити приређена изложба слика Лозничанке Марије Ристановић. Како су саопштили из Центра за културу „Вук Караџић“, који је организатор програма, ова изложба ће бити прилика да посетиоци уживају у сликама талентоване Лозничанке, али и да оставе добровољни прилог за наше православне храмове.

– Марија ствара слике које су изванредно реалистичне, до те мере да се може чинити да су фотографије. Њена уметност преноси велику лепоту и детаље природе на начин који одузима дах – поручују организатори позивајући грађане да дођу на отварање заказано за седам сати увече.

С. П.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ДАНАС У ЛОЗНИЦИ – На споменик  Момчилу Гаврићу положени венци

ПУ ШАБАЦ – Апел возачима

Преузмите бесплатну апликацију ЛН за iOS уређаје на App Store или бесплатну апликацију ЛН за андроид уређаје на Google Play продавници!

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу

Категорије
Тагови
Подели чланак

Коментари

Wordpress (0)
Disqus ( )