ВРЕМЕ – Следе сиви дани

Снег који је падао током целе ноћи, овог јутра ће престати, а током дана ће се топити, с обзиром на то да ће данас у нашем крају највиша дневна температура, према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода достићи четири Целзијуса. Време ће бити облачно, а дуваће слаб источни и североисточни ветар. У току ноћи могуће су нове снежне падавине.
Наредних дана, од сутра до суботе, биће облачно и нешто топлије, сутра шест, а потом око осам степени, и биће могућа киша. Од недеље суво и хладније уз делимично разведравање, а онда променљиво облачно и мало топлије.

Биометеоролошка ситуација данас може изазивати уобичајене тегобе код хроничних болесника, а опрезни би требало да буду астматичари и особе са повишеним крвним притиском. Метеоропате могу осећати реуматске болове и бити нерасположене.
ЛН
ПРОЧИТАЈТЕ И…
КОШАРКА: ПРЛ „ЗАПАД“ ПЛЕЈ-ОФ – Лозница боља од Свилајнца
Преузмите бесплатну апликацију ЛН за iOS уређаје на App Store или бесплатну апликацију ЛН за андроид уређаје на Google Play продавници!
Пратите нас и на фејсбуку, инстаграму и јутјубу