СА ВАЉЕВСКОГ ПОЛУМАРАТОНА – Лозничанка друга на циљу

СА ВАЉЕВСКОГ ПОЛУМАРАТОНА – Лозничанка друга на циљу

На трећем Ваљевском полумаратону екипа „Лознички тркачи“ имала је протеклог викенда пет својих такмичара. Најбољи пласман и освојено друго место остварила је Татијана Васиљевић која је на претходном надметању 2019. године била првопласирана.

На другу позицију она је доспела истрчавши 21 километар за један сат, 43 минута и 37 секунди. Испред себе је имала само Јелену Пауновић, девојку из Чачка, која је полумаратон истрчала за један сат, 37 минута и 49 секунди, док је треће место припало Сузани Шустер Радојевић (1.49.20) из Пожаревца, а четврто, такође Лозничанки Живани Мркоњић (1.42.08).


У конкуренцији мушкараца из тима „Лозничких тркача“ били су још Бранко Мркоњић, Бранко Јоцић и Ненад Зебић. Иначе, на Ваљевском полумаратону, који се одвијао на стазама од пет, 10 и 21 километар, учествовало је укупно око 300 такмичара, а у полумаратону њих 145.

С. П.

ПРОЧИТАЈТЕ И…

ФУДБАЛ: ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ – Дерби припао убедљивој Лозници

ПРВА ОМЛАДИНСКА ЛИГА – Убедљива победа

Пратите нас и на фејсбукуинстаграму и јутјубу

data-matched-content-ui-type=”image_card_stacked” data-matched-content-rows-num=”4,2″ data-matched-content-columns-num=”1,2″

Категорије
Подели чланак

Коментари

Wordpress (0)
Disqus ( )