БОКС: ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ ЗА ПИОНИРЕ, КАДЕТЕ И ЈУНИОРЕ – Шест медаља за Вукове са Дрине

На појединачном Првенству Србије у боксу за пионире, кадете и јуниоре млади боксери Вукова са Дрине остварили су велики успех. Освојили су шест медаља – две златне, три сребрне и једну бронзану.

У конкуренцији јуниора златом се окитио Урош Милошевић, који је боксовао сјајно и по мишљењу бројних стручњака био најбољи борац на шампионату. Страхиња Митровић је освојио  златну медаљу и проглашен је за најбољег техничара у конкуренцији кадета. Сребрне медаље припале су Јовану Секулићу  (пионир), Луки Ранковићу (кадет) и Василију Максимовићу (јуниор). Бронзану медаљу освојио је Јован Драгићевић у конкуренцији пионира.

Александар Николић, Саша Поповић и Миодраг Дамњановић, чланови стручног штаба Вукова са Дрине истичу да су изузетно задовољни успехом такмичара овог лозничког клуба.

Такмичење је одржано у Београду од 21. до 24. октобра, а учествовало је више од 120 младих боксера. Боксерски савез Србије обезбедио је свим учесницима бесплатну исхрану и смештај.