
ХЛАДНИЈЕ ДО КРАЈА МЕСЕЦА – Жути аларм због кише и грмљавине
На целом подручју Србије данас је на снази жути метео аларм због обилне кише и грмљавине. Како је најавио Републички хидрометеоролошки завод, до краја месеца биће хладније време, а отопљавање се очекује почетком октобра.
Данас ће у нашем крају падати киша, а температура у најтоплијем делу дана неће прећи 20 степени Целзијуса.
Биометеоролошка ситуација је таква да се хроничним болесницима и метеоропатама саветује опрезност, а нарочито изражене тегобе могу имати астматичари и срчани болесници. Код метеоропата главобоља, нервоза и реуматски болови могу бити изражени у јачем облику.
У наредна три дана могућа је киша, а у среду се очекује мало и умерено облачно време. Температура неће прелазити 20 Целзијуса, а сутра би требало да буде најнижа у овом периоду, 19 степени.
ЛН
ПРОЧИТАЈТЕ И…
МИНИСТАРСТВО ОДБРАНЕ – Погинули пилоти Крсник и Васиљевић
ОТВОРЕН САЈАМ МЕДА У ЛОЗНИЦИ – Киша смањила број излагача
Пратите нас и на фејсбуку, инстаграму и јутјубу.
data-matched-content-ui-type=”image_card_stacked” data-matched-content-rows-num=”4,2″ data-matched-content-columns-num=”1,2″