КИК-БОКС – Душан  првак Србије

На Првенству Србије у кик-боксу, дисциплина лоу-кик, одржаном протеклог викенда у Београду, Душан Јовановић, такмичар лешничког КБТ Петровић, освојио је златну медаљу у конкуренцији јуниора до 51 килограма. Јелена Петровић, Божидар Илић и Пантелија Ковачевић освојили су бронзане медаље у изузетно јакој конкуренцији.

Тренер Марија Петровић каже да су изузетно задовољни оствареним, нарочито титулом коју је Душан освојио.

Овим златом он је потврдио да заслужује место у репрезентацији, али да ли ће се то и остварити зависи од селектора. Душан је млад и вредан тако да његово време у овом спорту тек долазикаже Петровићева.

Почетком јуна такмичари КБТ Петровић наступиће на турнируТрофеј пријестоницена Цетињу, Црна Гора.