КВАЛИТЕТНА ЛИГА СРБИЈЕ ЗА ПИОНИРЕ – НАЈЗАД ПОБЕДА

kolor Loznica - AS Novi Pazar 24-11-2012 (11)

Коначно су “прорадили” пионири Лознице. Прошле среде на Градском стадиону савладали су одличну екипу ОФК Београда са 3:2. Била је то најбоља партија Лозничана овог пролећа. Прво полувреме завршено је без голова, мада су и у том периоду фудбалери Лознице створили неколико прилика. У наставку још боља игра Лозничана. Евро-голом Стефана Пуртића Лозница је повела са 1:0. Гости су нешто касније изједначили, да би Лозничане поново у вођство довео Бјелица. Средином полувремена за Лозницу је досуђен казнени ударац који је у гол претворио Пуртић. Београђани су смањили предност на 3:2 десетак минута пре краја утакмице. Да су овако играли и на претходним утакмицама Лозница би на свом конту имала много више бодова. Овако првенство ће завршити на тринаестом месту. Лозничани тренутно имају 27 бодова, а тај салдо могао би се  увећати наредне среде када је на програму одложени меч са вршњацима из екипе Жупе. Иначе, протеклог викенда пионири Лознице гостовали су у Новом Пазару где их је домаћи   АС победио са 6:1. В. Ст.